Хореографія
Про заняття

Дитяча хореографія – чудовий спосіб творчого, емоційного та фізичного розвитку дитини. Заняття танцями сприяють формуванню музичного слуху, розвитку координації, пластики та витривалості. Дитина набуває впевненності, артистичності, відкритості та грації.

Заняття з дитячої хореографії включають в себе:

• партерну гімнастику (вправи на розвиток гнучкості в суглобах, на розтяжку та тренування м’язів);
  • вправи на розвиток просторової координації;
  • музично-ритмічні вправи;
  • вправи та етюди на розвиток образного мислення і артистизму;
  • танцювальні вправи та етюди тематичного спрямування.

Хореографія – це радісне залучення до мистецтва танцю.

Разом з нами, педагогами «Active Child School»,  маленькі танцюристи навчаться бути уважними, терплячими, старанними, акуратними, дисциплінованими, працьовитими і відчувати естетичну виразність власних рухів.

Переглянути розклад
Інші види занять
Музика
Музика допомагає дитині почути, відчути розмаїття навколишнього світу, завдяки мелодії дитина вчиться пізнавати себе і близьке оточення.
Іноземні мови
«Active Child School» пропонує вивчення іноземних мов: англійська; німецька; французька.