Іноземні мови

«Active Child School» пропонує вивчення іноземних мов:

• англійська;
  • німецька;
  • французька;

Викладачі використовують принцип повного занурення. Заняття проводяться в ігровій формі з використанням сучасних методик раннього розвитку. Програми адаптовані під вік і рівень учнів. Педагоги враховують потреби кожної дитини і створюють комфортну атмосферу на уроках.

Раннє навчання іноземної мови відповідає інтересам дитини, сприяє розвитку його фантазії та креативності. Наші вчителі – це професійні педагоги, які вміло, мотивують дітей на участь в занятті і спілкуванні один з одним, а також продуктивно використовують індивідуальну, парну та групову форми роботи.

Кожна людина в даний час усвідомлює, що знання іноземної мови є великою перевагою, а часто навіть необхідністю.

Ваша дитина вже в ранньому віці напрацьовує словниковий запас.

У кожного малюка з дитинства горить вогник цікавості, і він радіє новим знанням і навичкам. Процес вивчення іноземних мов в «Active Child School» це ефективне, емоційне і продуктивне навчання.

Завантажити розклад